تبلیغات
پایگاه مقاومت اینترنتی امام خامنه ای پایگاه مقاومت اینترنتی امام خامنه ای - جهاد اقتصادی ... راهی برای دور زدن تحریم ها| مجموعه پوستر ها، فیلم ها، مقالات، کتاب ها ، نرم افزار ها و دیگر آثار ارزشی
پایگاه مقاومت اینترنتی امام خامنه ای
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 26 مرداد 1390 توسط عمار | نظرات ()
رهبر انقلاب اسلامی هدف واقعی تحریم‌های ایران را فلج كردن اقتصاد كشور خواندند و خاطرنشان كردند: عامل حقیقی این تحریم‌ها مسئله انرژی هسته‌ای نیست چرا كه روند تحریم ها، 32 سال پیش هنگامی آغاز شد كه نامی از مسائل هسته‌ای در كشور نبود.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأكید بر مقابله هوشمندانه ملت ایران و مسئولان كشور با تحریم‌ها افزودند: اگر تحریم، مؤثر و برای دشمنان كارگشا بود همان سال‌های اول انقلاب اهداف مستكبران را محقق می‌ساخت چه برسد به اكنون كه ملت و نظام در مقابل تحریم‌ها، به تدریج حالت ضدضربه پیدا كرده‌اند.
ایشان دور زدن تحریم‌ها و مهم‌تر از آن روی آوردن به توانایی‌های داخلی را از جمله شیوه‌های موفق ملت و مسئولان در شكست دادن تحریم‌ها برشمردند و افزودند: مقابله افتخارآمیز نظام اسلامی با تحریم‌ها، همچون تمامی 32 سال اخیر، با موفقیت ادامه خواهد یافت.

هدف تحریم ها ، فلج کردن اقتصاد کشور است / راه مقابله با آن دور زدن تحریم ها و روی آوردن به ظرفیت درونی است که این هدف دشمن با جهاد اقتصادی ناکام می ماند...
طبقه بندی: امام خامنه ای،  مردان خدا،  اندیشه سیاسی اسلام،  مناسبت ها،  عکس، 
برچسب ها: امام خامنه ای، فعالان اقتصادی، جهاد اقتصادی،